ShowBiz

Enca mbetet e çuditur, shikoni si shprehet ky fans ndaj saj….


               Publikuar në : 18:12 - 27/03/18 |
mapo.al

Enca ditë më parë erdhi më këngën ‘Dua’ këngë kjo që u prit gjatë nga fansat qysh nga paralajmërimet që bënte këngëtarja, shkruan Kosovarja.


Dhe sapo u publikuar ajo përveç që mori vëmendje të madhe të menjëhershëm ishin edhe reagimet e ndryshme të njerëzve për video klipin i cili është me skena të nxehta dhe kjo mund të quhet një guxim për Encën sepse është edhe njëri nga video klipet e para shqiptare më një përmbajtje të tillë.

Por nuk mund të jetë e çuditshme për një artiste pavarësisht se si gjykohet në vendin tonë, janë shumë këngëtare të huaja ku paraqesin skena të tilla por që janë të pranueshme pse janë të huajat.

Përndryshe kënga ka arritur mbi 2 milion shikime dhe po ecën për mrekulli pavarësisht se si komentohet ajo po pëlqehet nga ata që po kritikohet.

Enca përndryshe shkëlqeu në këngën e cila trajton një histori e cila nuk është e pa përjetuar.

Njëri nga fansat ka bërë një kompozim të bukur në pikturë ku Encën e ka pikturuar në disa forma dhe është aq e mrekullueshme, këngëtarja e ka quajtur shumë e bukur.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas