ShowBiz

Enca dhe Uindi ‘kapen’ me gazetaren, ja emri që do i vënë “pjeshkës” së vyshkur!


               Publikuar në : 12:41 - 12/04/18 |
mapo.al

Ka mjaftuar një foto në Instagram, ku thoshte se gjatë seksit thërriste emrin e saj, që Enca të pushtonte rrjetet sociale.


Postimi i Encës nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga gazetarja Dasara Karaiskaj, e cila në njërën prej puntatave të emisionit të saj radiofonik në “MCN Radio”e ka ironizuar këngëtaren shqiptare.

 

Desara deklaroi se:

 

Enca ka bërë një deklaratë që i ka çuditur të gjithë. ‘Gjatë seksit unë thërras emrin tim’ thotë Enca. Pra, e keni parasysh atë mikun mashkullor i themi ‘Genci’, tani asaj mikeshës femërore nuk do t’i themi më ‘pjeshka’, por do t’i themi ‘Enca’. Por duhet të jetë e kolme ajo, e kështu, buçko domethënë që ta thërrasim ‘Enca’. Ka nxjerrë në Instastory pa pikën e turpit ‘Pussy so good’, që në shqip do të thotë ‘Pjeshka është shumë e mirë.”

 

Por, motra e Encës në një Insta Story ka reaguar menjëherë dhe nuk ia ka përtuar.

 

Ajo shkruan:

 

Ndërsa kur pjeshka të vyshket, do ta thërrasim Dasara”

 

Nuk dihet nëse Dasara do ta lërë me kaq..

<
>
Enca-Haxhia-1 encaaaaaaaaaaaaaa-1 auto_enca91485721269 enca-dhe-motra auto_enca_Haxhia_dhe_Sindi_Haxhia1523284476 auto_enca1469695417 auto_Enca1497624367-640x300 enca-650x358 enca-10 enca2 enca-5_1476539170-8905995-633x330 auto_Rudina_Magjistari_dhe_enca_haxhia21522852692 auto_enca_Haxhia11523044290 auto_enca_dhe_modeli_spanjoll1522766762 auto_enca-11469548487 enca21 enca-10 enca-650x358 auto_Enca1497624367-640x300 encaW encaa presidenca blu auto_enca_haxhia_ne_krevat_me_nje_mashkull1522685407 enca-haxhia_1472153078-9936185 enca-10 enca-650x358 enca-haxhia_1476804586-139854 enca-1 enca-3232 encaa auto_enca31522192247 auto_enca41522192255 auto_enca11522192220 auto_enca1522192207 auto_enca21522192239 enca_1522156356-2891316 auto_enca_Haxhia_me_te_zeza1520007275 auto_Enca_Haxhia_dhe_ish-menaxheri_i_saj_Kastriot_Berisha111521139172 auto_enca_haxhia21507908248 auto_Enca_haxhia1507147454 encaaaa-527x375 auto_enca_haxhia31507908246 auto_enca_haxhia1507908250 auto_Enca_haxhia_-_Copy1504904872 auto_Enca_haxhia_gjoksi_-_Copy1504904876 auto_Enca_Haxhia1503066446 enca-620x330 ruenca2 enca-vaske155 enca-620x330 enca-1-1 auto_enca_noizy1495992177 enca-4 enca3 Noizy-dhe-Enca-sexy-1 enca-noizy enca2-645x358 noizy-enca enca3 enca5 enca4 enca-1 enca2 enca1 enca4 enca-3-550x360

 


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas