Aktualitet

Ja emri: Ngacmoi seksualisht nusen e djalit dhe vajzën e tij, pranga 50-vjeçarit nga Elbasani
               Publikuar në : 08:50 - 12/06/18 |
mapo.al

ELBASAN- Nje 50-vjecar eshte arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht nusen e djalit dhe vajzen e tij. Behet fjale per shtetasin Filip Qosen.


Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, u arrestua në flagrancë shtetasi:

Filip Qosja, 50 vjeç , banues në fshatin Mjekës Njësia Administrative Shirgjan.

Shtetasi i lartëpërmendur dyshohet se ka dhunuar dhe ngacmuar seksualisht nusen e djalit shtetasen F.Q, 22 vjeçe, banuese në fshatin Mjekës, si dhe vajzën e tij të mitur shtetasen E.Q., 14 vjeçe banuese në fshatin Mjekës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprat penale, “Dhuna në Familje” dhe “Vepra të turpshme” të parashikuar nga nenet 130/a dhe 108/a i Kodit Penal.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas