Arkiva

Elvana Gjata vesh “Kilota”,ja si duket këngëtarja me trendin më të çuditshëm
               Publikuar në : 19:32 - 29/03/18 |
mapo.al

Se një ditë kilotat, që dikur i vishnin brezi i prindërve tanë në orën e fiskulturës, do të ktheheshin në trend nuk do na kishte shkuar mendja kurrë.


 

Këtë tendencë të guximshme e kanë përqafuar pak nga vajzat e ekranit shqiptar dhe së fundmi edhe këngëtarja Elvana Gjata.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” një video të shkurtër ku shihet e veshur me një kostum, pantallonat e së cilit nuk janë as më pak e as më shumë, por kilota.

 

Së fundi këngatarja ka ardhur me një stil shumë ndryshe në veshje ku mbizotërojnë ngjyrat dhe prerjet e çrregullta.

 

Ndërkohë vetëm disa ditë më parë një tjetër artiste u shfaq e veshur me kilota në videoklipin e saj më të ri “A ma jep”.  Bëhet fjalë për Argjentina Ramosaj e cila kishte vendosur ti kombinonte me një xhaketë sportive shumëngjyrëshe.

 

Ndërkohë ajo që i dha shtysen e para një trendi të tillë ishte pikërisht Kim Kardashian e cila i preferon shumë ato në ngjyra të ndryshme.

#vs

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

<
>
kim-kardashian-photoshop-fail 29666006_10210992903960491_1296057539_n


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas