ShowBiz

Eli Fara rrëfehet para fëmijëve: Do doja të bëja një fëmijë tjetër

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ishte këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, e vlerësuar gjithmonë jo vetëm për zërin, por edhe pamjen e saj, Eli Fara.


Më e vogla e “Piter Panit”, Paola e pyeti këngëtaren nëse dëshiron të bëjë një bebe.

“Ç’të të them”, u përgjigj fillimisht Eli duke buzëqeshur. “Djalë apo vajzë e do?”, e pyeti Paola.

“Do doja të bëja një djalë sepse djemtë për nënat janë një mbrojtje shumë e madhe. Më ka mbetur peng një djalë për vete dhe një vëlla për Marinën.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas