Kronika

Elbasan/ Shpërthen bombola e gazit në banesë, shpëtojnë mrekullisht familjarët
               Publikuar në : 18:41 - 13/08/18 |
mapo.al

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Elbasan, por fatmirësisht pa lënë persona të lënduar.


Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka ndodhur në fshatin Bradashesh, në banesën e shtetasit 55-vjeçar A.T.

Si pasojë e shpërthimit, më pas ka rënë zjarr në banesë.

Shërbimet e Policisë dhe Zjarrfikësja kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Nga shpërthimi i bombolës së gazit raportohet se nuk ka asnjë të lënduar, por vetëm dëme materiale.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas