Kronika

Elbasan/ Motori përplaset me autokombajnën, ndërron jetë 50-vjeçari


               Publikuar në : 17:10 - 17/07/18 |
mapo.al

Një 50-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit pasi teksa po drejtonte një motor është përplasur me një autokombajnë.


Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shalës, pranë Cërrikut, ndërsa viktima është shtetasi O.M, 50 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi O.M., nuk ka mundur ti mbijetoj plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas