Kronika

Elbasan: Goditen shefin e policisë, pranga dy vëllezërve
               Publikuar në : 12:14 - 09/08/18 |
mapo.al

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy vëllezër, pasi akuzohen se kanë goditur shefin e Policisë së Rendit në këtë zonë.


Në pranga kanë rënë Mehmet Daka 38 vjeç dhe Ervis  Daka, 31 vjeç banues në lagjen “Shënkoll”.

Sipas policisë këta persona në lagjen e tyre kanë kundërshtuar me dhunë shefin e Seksionit të Rendit në Komisariatin e Policisë Elbasan, shtetasin A. M.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan. /tvklan.al


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas