Kryesore

Elbasan, Basha shpall platformën e opozitës dhe paralajmëron fakte tronditëse


               Publikuar në : 10:59 - 06/09/18 |
mapo.al

Kryetari i PD-së Lulzim Basha lajmëroi nga Elbasani shpalljen e platformës së opozitës.


“Nga Elbasani t’i japim sot forme platformës dhe prioriteteve dhe të nisim menjëherë punën për shpërndarjen diskutimin dhe mobilizimin për ta kthyer këtë platformë në një alternativë që do e parashtrojmë si rrugëdalje nga katastrofa që ka sjellë bashkëqeverisja e Ramës me krimin”, tha Basha

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar gjithashtu publikimin e fakteve tronditëse që sipas tij kanë të bëjnë me Xibrakën dhe laboratorin e kokainës, ngjarje në të cilën, Basha përfshiu sërish vëllain e kryeministrit, Olsi Rama.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas