Bota

Ekzekutoi 4 persona, arrestohet vrasësi lakuriq


               Publikuar në : 21:44 - 23/04/18 |
mapo.al

Travis Reinking vrau 4 persona në një restorant në qytetin Nashville në shtetin amerikan Tenesi të dielën, e më pas u largua nga vendngjarja.


Pas afro 24 orë kërkimesh policia arriti të arrestonte edhe 29-vjeçarin, i cili qëlloi mbi klientët e restorantit derisa një prej tyre u hodh mbi të duke e ndaluar që të kishte më tepër viktima.

Policia tha se Travis Reinking kur hyri në restorant kishte veshur vetëm një xhaketë të gjelbër dhe asgjë tjetër. Mësohet se xhaketën e hoqi në restorant para se t’ia mbathte që aty plotësisht i zhveshur.

Travis Reinking ishte arrestuar vitin e kaluar pasi kishte hyrë në një zonë të kufizuar në Shtëpinë e Bardhë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas