ShowBiz

Ehhh… Jenni mbushi 49, por duket si 20 vjeçe

Jennifer Lopez po i afrohet të pesëdhjetave, por fiziku i saj është si i një 20-vjeçareje.

JLo festoi dy ditë më parë 49-vjetorin e veshur me bikini.Këngëtarja e ka kaluar ditëlindjen në Bahamas me të dashurin e saj dhe familjarët.

<
>
jennifer-lopez1 jennifer-lopez2 jennifer-lopez3 jennifer-lopez4 jennifer-lopez5 jennifer-lopez6 jennifer-lopez7 jennifer-lopez8 jennifer-lopez9 jennifer-lopez10 jennifer-lopez11 jlo-lajmi
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas