Kryesore

Egjipti – Uruguai, ky është rezultati i pjesës së parë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:52 - 15/06/18 |
mapo.al

​Ka përfunduar 0-0 pjesa e parë mes Egjiptit dhe Uruguait.


45 minutat e para nuk kanë dhuruar asnjë gol në ndeshjen mes Egjiptit dhe Uruguait që po zhvillohet në “Ekaterinburg Arena”.


Të dy skuadrat kishin rastet e veta, por portat mbetën të paprekura.


Mohamed Salah është në stol për këtë ndeshje, ndoshta ylli i Liverpoolit do të luajë disa minuta në pjesën e dytë, pasi ka lënë prapa lëndimin e pësuar me 26 maj kundër Real Madridit në finale të Ligës së Kampionëve.Etiketa: , , ,

Pas