Aktualitet

Edi Rama zhvesh të riun vlonjat: Shikoni sa e ka gropën, hajde boll tani se kemi dhe vajza!
               Publikuar në : 12:16 - 01/09/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama dhe ekipi i tij i ministrave janë ndalur sot në Vlorë, në kuadër të takimeve të post-sezonit të verës.


Rama u shpreh se ky ka qenë një sezon i suksesshëm falë edhe rojeve të plazhit, ku një pjese të tyre iu shpërndau dhe medalje. Per pasoje nuk mund të mungonin as batutat  mes një të riu vlonjat, të cilin kryeministri e detyroi që të zhvishej në mënyrë që t’i shihte gropën që i ishte bërë në gjoks nga mburrjet e shumta.

‘’ Hiqe bluzën, nxirre pak gropën këtu (te gjoksi), shikoni sa e ka gropën, tamam vlonjat. Mos harro të vishesh tani, kemi edhe vajzën tani këtu, boll….”, ishte batuta e Ramës për të riun.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas