Kryesore

Edi Rama pranon se është në SHBA. Dalin fotot zyrtare
               Publikuar në : 21:41 - 12/09/18 |
mapo.al

Pas presionit 4 ditor të faktor.al, ambasadorja e Shqipërisë në OKB, Besiana Kadare ka nxjerrë fotot zyrtare të takimit të kryeministrit Edi Rama në Nju Jork.
“Një kënaqësi e madhe dhe privilegj për të pritur,  Kryeministrin shqiptar Edi Rama, ne një drekë të këndshme (dy dite me pare) me pjesëtarë të shquar të komunitetit të madh shqiptaro-amerikan në Nju Jork, i cili gjithmonë ka qenë aktiv dhe i angazhuar jashtëzakonisht për çështjen kombëtare. Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas