Kryesore, Politika

Edi Rama pranon se është në SHBA. Dalin fotot zyrtare

Pas presionit 4 ditor të faktor.al, ambasadorja e Shqipërisë në OKB, Besiana Kadare ka nxjerrë fotot zyrtare të takimit të kryeministrit Edi Rama në Nju Jork.
“Një kënaqësi e madhe dhe privilegj për të pritur,  Kryeministrin shqiptar Edi Rama, ne një drekë të këndshme (dy dite me pare) me pjesëtarë të shquar të komunitetit të madh shqiptaro-amerikan në Nju Jork, i cili gjithmonë ka qenë aktiv dhe i angazhuar jashtëzakonisht për çështjen kombëtare. PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas