Humor, Kryesore

Edi Rama nuk i jep dorën Aleksandër Frangajt, shikoni reagimin…

Kryeministri Edi Rama ka zbarkuar dje në televizionin Klan për të qenë pjesë e emisionit ku do të flitej për bamirësinë nën drejtimin e moderatorit Blendi Fevziu.

Për t’i uruar mirëseardhjen ka menduar vetë pronari i televizionit Aleksandër Frangaj.Rama ka përshëndetur Desada Metën dhe Frangajt nuk i ka dhënë dorën, edhe pse ky i fundit u përgatit mirë, sapo Rama nxori këmbën jashtë makinës së tij.

Nuk dihet se pse ky driblim nga ana e Ramës, edhe pse në fund të videos ai dëgjohet duke i thënë Frangajt: Hajde dalim një çik këtej.

Të ketë pasur ndonjë përplasje mes tyre, që është dashur një zgjidhje e menjëhershme?!

Megjithatë duket sikur ishte një akt i pavullnetshëm ai i mosdhënies së dorës.

Te ndihmojme femijet ne nevoje! #opinion #live

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas