Kryesore

Edi Paloka publikon videon: Rama me helikopter nga Vlora në Himarë për një drekë
               Publikuar në : 19:27 - 18/08/18 |
mapo.al

Nënkryetari dhe deputeti i PD, Edi Paloka ka publikuar një video në Facebook, ku shfaqet një helikopter në Himarë brenda të cilit sipas tij është kryeministri Edi Rama.


Duke iu referuar pushuesve që kanë dërguar videon, Paloka thotë se çmenduria e kryeministrit ka arritur kulmin, pasi helikopteri ka sjellë Ramën për një drekë në Himarë dhe e ka kthyer sërish në Vlorë.

Statusi i plotë i Edi Palokës.
Çmenduria dhe paturpësia e ketij kryeministri ka arritur kulmin; me helikopter dhe nga Vlora deri ne Himare per nje dreke…
Keto jane pamjet e helikopterit qe sipas pushuesve ne Himare ka sjelle Ramen sa për nje dreke dhe e ka kthyer perseri.
Helikopteri eshte i njejti qe është filmuar duke u ngritur nga vila e Rames pak dite me pare.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas