Kronika

Edhe Xhafaj si Tahiri? Reklamojnë në rrjet policet e ‘shkathëta’ dhe seksi… (kjo është Klea, e skuadrës ‘Shigjeta’)


               Publikuar në : 11:55 - 25/08/18 |
mapo.al

“Para disa muajsh hyra në kursin për patentën e motorrit dhe sot jam një nga “Specialet” e Policisë në kryeqytet”.


Keshtu prezantohet Klea, nje nga specialet e skuadres Shigjeta” ne dispocion per cdo emergjence aty ku e kerkojne.

Postimi i Policisë së Shtetit:

“Mirëmëngjes nga Policia e Shtetit!

Jam Klea, efektive e skuadrës “Shigjeta”, në Tiranë.
Para disa muajsh hyra në kursin për patentën e motorrit dhe sot jam një nga “Specialet” e Policisë në kryeqytet.
Gjatë verës jemi në shërbim në ndihmë të kolegëve tanë, në aksin me ngarkesë të shtuar në qarkullimin rrugor, “Fier – Levan”. Çdo ditë “fluturojmë” aty ku na kërkojnë apo bëjnë thirrje për emergjencë.

Telefono dhe ti për çdo nevojë apo kur konstaton një paligjshmëri në nr. falas 112, 24/7 !”

 

 

 

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas