ShowBiz

Edhe shtatzënë, Xhensila befason


               Publikuar në : 16:24 - 04/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur Bes Kallaku shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.


Ndonëse shtatzënë, Xhensila po tregohet mjat aktive në rrjetet sociale, në të cilat po publikon imazhe të bukura në këtë periudhë të rëndësishme për të.

Sot, bukuroshja shqiptare ka hedhur në instagram dy imazhe, në të cilat duket shumë bukur. Me flokë të lëshuara dhe grim që i shkon për fytyre, nusja e Besit mahnitë me pamjen.

Ndryshe, kujtojmë se “Çelësi i zemrës ” është projekti i fundit nga Xhensila. Kjo këngë ishte surpriza e Xhensilës për bashkëshortin, Bes Kallakun në ditën e dasmës.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas