Auto

Edhe 9 modele të reja Jeep-i deri në vitin 2022


               Publikuar në : 18:44 - 05/06/18 |
mapo.al

Jeep ka njoftuar se deri në vitin 2022 do të nxjerrë në treg 9 modele të reja.


Marka do të prezantojë në vitet në vijim një SUV të ri, një Jeep Compass të rimodeluar dhe një Renegade të ri.

Gjithashtu, Jeep-i ka bërë me dije se në 5 vitet e ardhshme modelet e makinave me naftë do të zëvendësohen me makina me benzinë dhe elektrike.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas