Kronika

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, ndërron jetë 60-vjeçari në Devoll


               Publikuar në : 18:32 - 28/05/18 |
mapo.al

Një 60-vjecar ka humbur jetën në Devoll, teksa ishte duke punuar tokën me zetor.


Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Progër të Devollit, ndërsa 60-vjecarin me inicialet G.M e ka zënë poshtë zetori.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës, por nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Forca policie kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas