ShowBiz

E veshur me të bardha Luana paralajmëron diçka të madhe


               Publikuar në : 18:46 - 27/08/18 |
mapo.al

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere përmes koncerteve të saj.


Por duket se projektet për të nuk kanë të ndalur. Luana ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën e shohim tërësisht të veshur më të bardha dhe ku paralajmëron diçka të madhe. “Nuk ka kohë as për të fjetur, dicka e madh po vjen”, shkruan Luana krahas videos në rrjete sociale.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas