ShowBiz

E vërteta e “mosrikthimit” në ekran të Floriana Garos

Prej disa kohësh Floriana Garo nuk është pjesë e ekranit, por kohët e fundit në portale të ndryshme është publikuar lajmi se ajo ka deklaruar se nuk do të ishte më kurrë pjesë e tyre.

Por e kontaktuar nga Pop Culture në Top Channel, ajo ka sqaruar se edhe pse nuk ka plane të afërta për t’u rikthyer në ekran, për të mbetet një opsion i hapur.“Nuk kam plane të afërta për t’u rikthyer në ekran, por mbetet një opsion i hapur për mua. Kënaqësia për të qenë pjesë e ekranit është e madhe”, mësohet të ketë deklaruar Floriana Garo, duke rrëzuar poshtë pretendimet e publikuara në portale ditët e fundit se ajo ka vendosur të mos kthehet më kurrë në ekran.

<
>
8-1-1 2424424 234242424 242424444 353533535 42242422424 353555533535 auto_1-1161499554602 floriana-1 floriana-garo florianagaro_zpsd44a5b66 florianagaro-376x450 SKE4282
PasPara

1 koment

  1. kjo eshte nji nder ato femra Shqiptare ,
    qe fiton nji WaaW -efekt
    dhe madje te Madhe …

    super

Leave a Reply to super Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas