Sport

E tradhtoi 35 herë brenda 4 viteve, gjermanja rikthehet në krahët e futbollistit të njohur shqiptar
               Publikuar në : 17:37 - 30/05/18 |
mapo.al

Mërgim Mavraj është një nga fubollistët më të njohur dhe të sukseshëm shqiptarë. Futbollisti jo rrallë herë ka arritur të tërheqë vëmendjen meditike si nga profesioni dhe nga jeta private. Ai është përfolur shumë nga media për ndarjen nga bukuroshja gjermane Lisa. Mavraj pasi “shëtiti lule më lule” duke se është ribashkur me Lisën.


Ata i kishin dhënë fund lidhjes 4- vjeçare një vit më parë kur Lisa shkruajti në Instagram se futbollisti i kombëtares e kishte tradhëtuar. Me sa duket bukuroshja gjermane është e dashuruar marrëzisht me Mavrajn saqë mund t’i falë disa “gabime”.

“Një tradhtar mbetet gjithnjë i tillë. 4 vjet, më shumë se 35 tradhti. Një myslyman i vërtetë nuk është kështu si Mërgim Mavraj”, shkroi Lisa një vit më parë, por duket se gjërat mes çiftit janë rregulluar dhe tashmë ata janë sërish bashkë.

Ribashkimi i Mavrajt me Lisën ka habitur shumë ndjeksit e tyre. Mbetet për tu parë nëse këtë herë Mavraj do ti qëndrojë besnik partneres.

 


Etiketa: , , , , , , ,

loading...
KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas