Bota

E tmerrshme! Policia vret aktoren e famshme, shumë e dashur për publikun!


               Publikuar në : 21:08 - 31/08/18 |
mapo.al

Një tragjedi e madhe ka ndodhur për kinematografinë botërorë. Aktorja e famshme Vanessa Marquez u qëllua për vdekje nga Policia në Kaliforni. Marquez u bë shumë e njohur për rolin e saj si Wendy Goldman në “RT” krah aktorit të famshëm George Clooney.


Për fatin e saj të keq policia i mori jetën të enjten, pasi një telefonatë anonime i kërkoi policisë të shkonte pranë banesës së një 49-vjeçare për ta kontrolluar mbi shëndetin e saj. Policia shkoi në shtëpinë e saj, por aktorja e ndjerë i ka kërcënuar me një armë, ata dhe psikologen, të cilët nuk arritën ta bindin dhe forcat policore u detyruan të hapnin zjarr ndaj saj.

aktorja


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas