KMR

E tmerrshme, pitoni bën kërdinë në fermë…

Një piton i egër ka nxjerrë pesë pula që kishte ngrënë pasi po përpiqej të mos kapej nga fshatarët në Kinën juglindore.


Gjarpri jo-helmues u gjet në një stallë dhe u zvarrit para fermës para se të kapej duke nxjerrë prenë nga stomaku.

ua nga skena dhe e lëshoi sërish pitonin në natyrë. Ngjarja ndodhi në fshatin Meizhou dhe momenti u filmua në kamera.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas