KMR

E tmerrshme, pitoni bën kërdinë në fermë…
               Publikuar në : 15:36 - 12/06/18 |
mapo.al

Një piton i egër ka nxjerrë pesë pula që kishte ngrënë pasi po përpiqej të mos kapej nga fshatarët në Kinën juglindore.


Gjarpri jo-helmues u gjet në një stallë dhe u zvarrit para fermës para se të kapej duke nxjerrë prenë nga stomaku.

ua nga skena dhe e lëshoi sërish pitonin në natyrë. Ngjarja ndodhi në fshatin Meizhou dhe momenti u filmua në kamera.


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas