Humor

E tmerrshme / Humbi gruan në bast se nuk besonte te përmbysja e Junajtid në derbi


               Publikuar në : 20:24 - 09/04/18 |
mapo.al

Një ngjarje e pazakontë raportohet nga Kenia. Dy miq fundjavën e kaluar nënshkruan një marrëveshje në një letër.


Objekti i bastit ishte derbi i Manchesterit i luajtur këtë fundjavë. Njëri nga miqtë ishte i bindur se djemtë e Guardiolës do të fitonin kampionatin pikërisht ndaj rivalëve të anës tjetër të qytetit.

Amani Stanli vuri bast për këtë as më pak e as më shumë por gruan e tij. Ai i premtoj shokut të tij se do t’i jepte gruan për një javë nëqoftëse kjo nuk ndodhte.

Për këtë nënshkruan në një fletë të thjeshtë. Por siç e dimë, Siti nuk arriti ta fitonte atë ndeshje dhe e la fitimin e titullit për më vonë.

Tashmë nuk e dimë në qoftëse kjo fletë ka vlerë juridike pasi Stalni duhet të paguajë shumë shtrenjtë.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas