KMR

E tmerrshme! 9-vjeçari dëgjon nënën duke bërë seks dhe …


               Publikuar në : 21:30 - 24/11/17 |
mapo.al

Seksi mund të jetë plotësisht një pjesë normale e jetës, por kjo nuk do të thotë se është diçka, që çdo nënë do dëshironte ta diskutonte me fëmijën e saj, aq më tepër me një 9-vjeçar.


Është shumë e vështirë të bëhet një bisedë e tillë me fëmijën dhe këtë e ka vuajtur një nënë e quajtur Mel Watts, e cila bëri një bisedë torturuese me djalin e saj 9-vjeçar.

E gjitha kjo nisi për faktin se fëmija e kishte dëgjuar nënën teksa kryente marrëdhënie seksuale, ndërkohë ajo mendonte se ai ishte në gjumë. Këtë histori nëna blogere e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo tregon se ndihet e shokuar, pasi djali kishte dëgjuar psherëtimat e saj gjatë aktit seksual dhe kjo ishte një siklet i madh për të.

Pasi u këshillua me burrin e saj, nëna kontaktoi edhe me babain biologjik dhe së bashku i shpjeguan djalit se nga lindin fëmijët në një moshë shumë më të herët seç duhet.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas