ShowBiz

E thjeshtë, por ja sa kushton një veshje e Ponit

Poni është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Ajo karakterizohet si një nga kngëtaret më zërin më të ëmbël. Së fundmi ajo është shfaqur e veshur thjeshtë, me një fustan të gjatë deri në fund të këmbëve, por a e dini sa kushton një veshje e thjeshtë e Ponit?

Për shembull ky fustan që ka veshur në foto ka kushtuar 170 euro, rripi 18 euro ndërsa sandalet 33 euro. Ajo kujdeset gjithmonë që të duket e veshur me stil dhe në daljet e saj të përditshme.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas