ShowBiz

E thjeshtë, por ja sa kushton një veshje e Ponit


               Publikuar në : 18:23 - 12/09/18 |
mapo.al

Poni është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Ajo karakterizohet si një nga kngëtaret më zërin më të ëmbël. Së fundmi ajo është shfaqur e veshur thjeshtë, me një fustan të gjatë deri në fund të këmbëve, por a e dini sa kushton një veshje e thjeshtë e Ponit?


Për shembull ky fustan që ka veshur në foto ka kushtuar 170 euro, rripi 18 euro ndërsa sandalet 33 euro. Ajo kujdeset gjithmonë që të duket e veshur me stil dhe në daljet e saj të përditshme.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas