Kronika, Kryesore

‘E thirrën, doli nga shtëpia e nuk e pashë më’, rrëfimi tronditës i gruas së shkodranit

Një tjetër dëshmi tronditëse nga Shkodra. Këtë herë është bashkëshortja e Agron Mollës, 47-vjeçarit që është zhdukur që më 23 gusht bashkë me dajën e tij Gëzim Hysaj, ajo që flet për “BW”.

Me zërin që i dridhej, tek tuk duke iu këputur nga trishtimi, gruaja thotë se kanë thirrur mbrëmjen e 23 gushtit tek shtëpia dhe që kur ka dalë nuk e ka parë më të shoqin.

“E thirrën tek shtëpia ‘o Gon, o Gon’, menduam se ishte nëna e tij. Ai doli me rrobat e shtëpisë. Që nga ai moment nuk e kam parë më”,- tregon gruaja e Agron Mollës./BW/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas