Sport

E shkarkuan te Feronikeli, Starova nuk e fsheh zhgënjimin: Ndihem i tradhtuar…


               Publikuar në : 22:50 - 03/09/18 |
mapo.al

Ditën e sotme, u bë edhe zyrtar lajmi i shkarkimit të Sulejman Starovës nga stoli i Feronikelit në Kosovë, ndërkohë që është vetë trajneri, që ka reaguar në një prononcim të shkurtër për “Insportin”.


“Moralisht ndihem i tradhtuar. Isha brenda objektivave. Aventurën teknike në skuadër e konsideroj pozitive” – deklaron Starova, duke mos e fshehur kështu, mërzinë nga ky shkarkimim. Drejtuesit e klubit nga Mitrovica, e shkarkuan “Bobin”, edhe pse në javën e fundit ai arriti fitore, me shifrat 1-0 ndaj Ballkanit, duke deklaruar se klubi i tyre është në luftë për titull, dhe mesa duket nuk ishin të bindur nga puna e Starovës.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas