Media

E shanë se u tall me pastruesen, Roza Lati reagon ashpër ndaj fansave


               Publikuar në : 18:55 - 05/06/18 |
mapo.al

Eshtë bërë virale ditën e sotme një video ku shihen dy moderatoret Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj.


Ato kanë shpërthyer në të qeshura dhe kanë shkëmbyer batuta në lidhje me pastruesen që ka kaluar pranë tavolinës ku ato po xhironin.

Të gjithë i kanë konsideruar shumë fyese dhe të shëmtuara batutat e vajzave duke i kryqëzuar shumë keq në rrjete sociale.

Videoja është filmuar në prill 2017, por reagimet kanë qenë të shumta dhe negative.

Pjesa e bërë virale nis në 2:2o, ndërkohë që për këtë Roa ka reaguar në rrjete sociale e indinjuar.

Ajo ka thënë se sillet gjithnjë shumë mirë me pastruesit dhe se tashmë i pështyn të gjithë parazitët në fytyrë për këtë sjellje.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas