Kronika

E rëndë në Gjirokaster/ Mësuesi dënoncohet për ngacmim seksual ndaj nxënëses


               Publikuar në : 09:00 - 28/04/18 |
mapo.al

Ngacmohet nga mësuesi një nxënëse në Gjirokastër.


Fëmija ka dy muaj që nuk ka shkuar në shkollë dhe familjarët thonë se nuk bëmë denoncim për shkak të frikës

Siç njofton Report TV më në fund është bërë denoncim për mësuesin ngjarja ka ndodhur dy muaj më parë.

‘Hezituam të bënim denoncim për shkak të opinionit’,-thotë e ëma e fëmijës

Mesuesi e ka thirrur në klasë dhe i ka thënë vajzës, e kam në dore të të vë edhe 4 edhe 10.

Ndërsa 11-vjeçarja ka thënë se e ka pështyrë mësuesi dhe ka ikur nga shkolla.CLOSE
CLOSE
Pas