Kronika

E rëndë në Elbasan/ 31-vjeçarja pi bar miu, dërgohet në spital nga familjarët por nuk mbijeton
               Publikuar në : 16:36 - 24/08/18 |
mapo.al

Një 31-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. Sipas të dhënave zyrtare, sot rreth orës 14:30, në Spitalin Rajonal Elbasan, është dërguar nga familjarët shtetasja E.P., 31 vjeçe, banuese në lagjen “Haxhias”, Elbasan.


Familjarët kanë deklaruar se e reja kishte pirë fostoksinë. Me gjithë përpjekjet dhe ndihmën e mjekëve, 31-vjeçarja nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka ndërruar jetë pas disa minutash në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas