KMR

E pyesin përse nuk martohet, vajza jep përgjigjen “epike”


               Publikuar në : 17:42 - 10/08/18 |
mapo.al

Kjo video është shpërndarë gjerësisht në rrjet, pasi reagimi i vajzës dhe arsyet që jep për faktin se përse nuk është martuar, janë shumë komike, dhe disa mendojnë se për më tepër… ajo ka të drejtë.Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas