ShowBiz

E pyesin çfarë numri e ke gjoksin, Iva Aliko tregon të vërtetën dhe shuan kureshtjen tuaj…


               Publikuar në : 19:09 - 14/07/18 |
mapo.al

Është një nga vajzat më të përfolura të showbizz-it dhe kjo pasi gëzon disa asete për të cilat jo vetëm meshkujt i adhurojnë por ndoshta edhe femrat xhelozohen.


Ndoshta ju jeni kureshtar të dini se çfarë mase ka gjoksi bombastik i Iva Alikos dhe tashmë kjo tashmë është një çështje e cila e ka marrë përgjigjen.

Teksa një fans e ka pyetur në një poll që bukuroshja ka zhvilluar në Instagram, Iva është përgjigjur duke treguar se e ka gjoksin numri 5.

S’ka më kureshtje! Tani e mësuat të vërtetën…

iva.PNG


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas