Arkiva, Kronika

E përndiqte vazhdimisht, vajza e re denoncon fierakun: Më shqetëson në…

Një vajzë e re ka bërë kallëzim në Polici pasi një djalë nga Fieri e shqetësonte në mënyrë të vazhdueshme në telefon dhe nëpërmjet rrjeteve sociale.


“Më datë 28.03.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë dhe punohet për identifikimin e plotë dhe shoqërimin e shtetasit E.XH banues në Fier, pasi në mënyrë të vazhdueshme, nëpërmjet telefonit, dhe rrjeteve sociale, ka shqetësuar një shtetase 28 vjeç. Neni 275 i Kodit Penal”, thuhet në deklaratën e Policisë së Shtetit.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas