Kronika

E përdhunoi 25-vjeçari brenda në shtëpi, zbardhet dëshmia e vajzës


               Publikuar në : 19:51 - 01/11/17 |
mapo.al

Ka qene vete vajza e re e cila ka denoncuar në ambientet e komisariatit nr.1 në Tiranë abuzimin seksual qe i eshte bere nga nje djale 25-vjeçar qe i kishte hyre ne shtepi.


“Më hyri në banesë dhe më përdhunoi”, mesohet te jete shprehur e reja e cila per shkak të gjendjes së rënduar psikologjike nuk ka dhënë shumë detaje për autorin i cili tani eshte shpallur ne kërkim. Por ajo ka thene se e kishte të njohur.

Pritet që vajza t’i nënshtrohet një ekzaminimi mjekoligjor për të vërtetuar nëse është abuzuar apo jo prej të riut.

“Më datë 31.10.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin G.J.,vjeç 25, banues në Tiranë, pasi dyshohet se, ka hyrë në banesën e një shtetaseje dhe dyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë. Punohet për kapjen e G.J. Neni 102 i Kodit Penal.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas