Humor

E pazakontë / Kamera e Google Street filmon sherrin në rrugët e Tiranës
               Publikuar në : 18:24 - 27/08/18 |
mapo.al

Makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dhe kështu ka ndodhur edhe në Shqipëri.


Ngjarja e fiksuar nga kamerat e Google Street, ka ndodhur në rrugën “Violeta Manushi”, dhe është një skenë sherri mes dy të rinjve dhe tre femra që i ndajnë. / Mapo.al

<
>
1 446 rruga sherr tirane 359628


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas