Humor, Kryesore

E pazakontë / Kamera e Google Street filmon sherrin në rrugët e Tiranës

Makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dhe kështu ka ndodhur edhe në Shqipëri.


Ngjarja e fiksuar nga kamerat e Google Street, ka ndodhur në rrugën “Violeta Manushi”, dhe është një skenë sherri mes dy të rinjve dhe tre femra që i ndajnë. / Mapo.al

<
>
1 446 rruga sherr tirane 359628
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas