E paparë/ Punëtori shqiptar sportdashës ‘sakrifikon’ kështu… për të parë ekipin e zmrës

Humor               Publikuar në : 19:19 - 22/06/18 |
enton palushi

Fotoja e ditës. Kështu mund të përshkruhet imazhi ku shfaqet një punëtor i zakonshëm nga Prizreni.


Ai njëkohësisht duke punuar shikon dhe ndeshjen mes Brazilit dhe Kosta Rikës.

Shqiptari i Kosovës shikohet me lopatë në dorë duke punuar dhe duke parë ndeshjen në një televizor të vogël.

Këto janë emocionet e papërshkrueshme të Kupës së Botës dhe që dhurohen 1 herë në 4 vjet

36064806_10217047568360146_2711263736995250176_oE paparë/

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas