Kryesore

E pabesueshme! Ja sa para mban njeriu më i pasur në Shqipëri në portofol…
               Publikuar në : 22:15 - 14/04/18 |
mapo.al

Samir Mane i ftuar sonte në emisionin ‘Xing me Ermalin’ në ‘Tv Klan’, ka treguar se sa para mbante në portofolin e tij.


Ermal Mamaqi ka zbuluar se, ai kishte një abone urbani të Tiranës dhe vetëm 200 lekë, por gjithashtu kishte edhe nja gjashtë karta banke “Gold”.

Ndërsa Ermal Mamaqi kishte 120 mijë lekë në portofol.

<
>
mq Samir-Mane auto_-640-0-5ad255911e2bc1523735215 auto_tisa1420650646


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas