ShowBiz

E pabesueshme, 14 vajza të famshme shqiptare vishen me të bardha


               Publikuar në : 22:03 - 07/04/18 |
mapo.al

Nora Istrefi, mahniti të enjten fansat e saj duke pozuar për një set fotografik e veshur me të bardhën, që e bënte të dukej shumë atraktive. Por duket se nuk është e vetme që ka zgjedhur të shkëlqejë me të bardhën këtë pranverë.


Këngëtarja Elvana Gjata dhe prezantuesja e “Prive”, Liberta Spahiu kanë bërë xing me të bardhën neutrale. Për të vazhduar me Miriam Canin, Luana Vjollcën, Alketa Vejsiun, Genta Ismajlin, Zaimina Vasjarin, Arjola Shehun, Nevina Shtyllën, Xhesika Berberin, Rozana Radin, Albana Osmanin, Eva Muratin. Nga kostumet, fustanet, fundet e bluzat, gjithçka kanë veshur vajzat e famshme shqiptare këtë sezon i gjeni në fotot që i bashkëngjiten këtij shkrimi.

<
>
1523120049833-1-1320x742 1523120095331-1-1320x742 1523120135091-1-1320x742 1523120170071-1-1320x742 1523120240729-1-1320x742 1523120278858-1-1320x742


Etiketa: , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas