KMR

Video e pa besueshme në Belsh/ Po ‘çmendet’ rrjeti! Burri kap gjarpërin gjigant dhe… e ha në sy të fëmijëve
               Publikuar në : 18:57 - 17/09/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rrallë është regjistruar në fshatin Rrase të Belshit.


Protagonist i kësaj ngjarje është një gjarpër i cili ndodhet në mes të rrugës.

Deri këtu nuk ka asgjë absurde, por kur një burrë i ndodhur aty kap gjarprin dhe e afron tek goja, gjërat dhe fillojnë e bëhen të çuditshme.

Përreth kësaj skene të frikshme ndodhen edhe shumë fëmijë, të cilët sikur mos tu mjaftonte frika nga zvarraniku, tmerrohen edhe nga burri, i cili kap gjarprin në dorë dhe ua sul atyre.

Fëmijët tmerrohen nga veprimet e këtij burri të çuditshëm dhe ia nisin të qarës.

Videoja është me të vërtetë tmerruese, ndërsa  po bën xhiron e rrjetit./JOQ.al/

<
>
burri auto_gjarpri1537173599

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas