ShowBiz

E nxehtë si zjarri, Ilda Bejleri provokon me këmbët hapur dhe duart në gjoks
               Publikuar në : 19:45 - 16/06/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri, u shfaq më e nxehtë se asnjëherë në ditën e parë të Botërorit “Rusia 2018”.


Me një fustan me ngjyra që i nxjerr në pah anën e saj më sexy.

Gjithashtu Ilda ka ndarë një foto, ku shfaqet teksa mban gjoksin me duar. Ky botëror do të jetë dhe më emocionues me Ildën.

<
>
auto_screenshot-8_1529050639-22976721529083939 auto_35301213-10211716092393965-3325920157448011776-n_1529050657-1989401529083938 auto_35328814-10211716092513968-4111998506619633664-n_1529050648-96753871529083937 auto_Ilda_Bejleri11529083937


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas