ShowBizz

E nxehtë dhe tunduese…Klaudia Pepa rikthehet fuqishëm

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:01 - 04/04/18 |
mapo.al

Balerina e njohur Klaudia Pepa është kthyer super sensuale në postimin e e saj më të fundit.


Postimet e Klaudia Pepës ishin gjithmonë një ‘çudi e madhe’ që tronditste rrjetin. Dhe tashmë ajo është kthyer me një pozë sensuale shkëputur nga klipi i sa më i fundit ku u shfaq veshur me të zeza.


 


Balerina shqiptare vazhdon të jetë një nga femrat më të lakuara ne media. Ajo që ka filluar të zbehet është vërshimi i komenteve negative në publikimet e Klaudias.


<
>
6ab9334c5828adc4d1c374407364ae3b 653333__BkwaW2IuW 653333__SkcIxh8uZ 20171219_153328 armina-Copy auto_21103512_1432481790199533_164384465_o-11503591314 dddddd_1467661546-3289646 download images Klaudia-Pepa-3 klaudiapepaaacoverfotot maxresdefault screenshot-9_1522843086-1761209 (1) screenshot-10_1522843376-5536930


Etiketa: , , , , , , , ,

Pas