ShowBiz

E njihni këtë vogëlushe? Shikoni sa superseksi eshte kengetarja shqiptare sot…


               Publikuar në : 12:29 - 05/04/18 |
mapo.al

Nëse nuk do të ishte për postimin personal në faqen e saj zyrtare në instagram, bastin do e kishim humbur që në krye të herës! Kush mund ta mendonte se kjo vogëlushe kaq e ëmbël në këtë foto të fëmijërisë, është Rita Ora?


Përpiqemi të gjejmë një ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot dhe Ritën e vogël para shumë viteve por nuk qëllojmë dot në shenjë! Ajo sot duket shumë ndryshe! Pa kaçurela, me flokë biondë të gjatë, me tipare të një zeshkaneje shumë simpatike, artistja shqiptare me famë botërore sot, na dëshmon më së miri se njeriu mund të ndryshojë me kalimin e viteve. Me flokët e shkurtër, e veshur me një fustan sarafan më dizajn të kuadratit skocez, Rita e vogël shkëlqen në këtë foto.

Siç duket, ka qenë mamaja e saj Vera ajo që e ka surprizuar në këtë formë të bijën, duke i dërguar një foto të fëmijërisë dhe Rita nuk mund të mos ndihej krenare në gjithçka zbulon kjo foto. Diçka të tillë ajo e shpreh edhe në komentin për të, ndërsa falenderon të ëmën që ia zbukuroi ditën.

Ne mendojmë se Rita Ora ka qenë vërtet një vogëlushe shumë simpatike. Po ju, keni të njëjtin mendim?

<
>
3 August 2015. August 3rd, 2015 - Formentera, SPAIn - Pop star Rita Ora and friends enjoy a boat day in Formentera. Credit: GoffPhotos.com Ref: KGC-149/028275 **UK Sales Only**
Rita Ora in Ibiza 0803-rita-ora-hot-main-launch-3 2621446.main_image auto_-640-0-5ac5de1c33a131522920093 bf6acbccd2354274248ffeb898078333 d2209e7333ebacd7a2453d7079bd6c6a download images maxresdefault (1) maxresdefault Rita-Ora_-Hot-Bikini-Pics-from-Beach-in-Miami--08-1400x600 rita-ora-hot-in-a-bikini-beach-in-miami-12-30-2015-part-ii-3

 


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas