ShowBiz

E ngatërrojnë me vajzat e saj… gjyshja seksi tregon sekretin e rinisë dhe bukurisë


               Publikuar në : 18:39 - 09/07/18 |
mapo.al

Një gjyshe magjepëse ka pohuar se duket aq e re saqë njerëzit e ngatërrojnë me vajzat e saj.


Kur Yarrellys Ruiz, 38 vjeçe, nga Tampa e Florida, del në qytetet me vajzat e saj Sameshley, 23 vjeç dhe Latishka, 21 vjeç, të gjithë kthejnë kokën drejt treshes joshëse.

Njerëzit janë habitur kur kanë mësuar se 38-vjeçarja jo vetëm që është nëna e tyre por gjithashtu është gjyshe e një fëmijë 3 vjeç dhe një fëmije dy muajsh.

Ruiz shprehet se merr mesazhe nga djem të moshës së vajzave të saj si edhe vazhdimisht mendojnë se është motra e Sameshley dhe Latishka.

“Njerëzit mendojnë se jam e re, rreth 20 vjeç”,- tha ajo.

“Ka shumë djem të rinj që më dërgojnë mesazhe në Instagram ose Facebook. Ata do të më thonë se unë jam e bukur dhe nuk mund ta besojnë kur u them se kam vajzat në moshën e tyre”.

Yarrellys_Ruiz_1

Yarrellys_Ruiz_2

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida

 

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida

Image result for Yarrellys Ruiz tampa florida


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas