ShowBizz

“E ndjeva, e bëra’, Rudina Dembacaj humbi virgjërinë në vëndin e çuditshëm               Publikuar në : 18:09 - 18/11/18 |
mapo.al

Rudina Dembacaj është një nga aktoret dhe moderatoret më me humor në ekranet shqiptare, që I tërheq ndjekësit pas vetes pikërisht për këto cilësi. E ftuar në emisionin “Pop Culture” Rudina ka treguar herën e saj të parë dhe nuk i paska pëlqyer aspak.


“Shumë e shëmtuar është. Unë jam rritur në periferi, në Lezhë dhe herën e parë e imagjinoja uau, sikur çfarë do të ndodhë aty”,-tregoi Rudina në rubrikën “Flakë Fare”.

Rudina ka treguar se 19 vjeçe nuk i është dukur as vonë dhe as herët. Atëherë e ka ndjerë dhe e ka bërë.

“S’mu duk as vonë as herët. Kur e ndjeva e bëra. Por s’ishte gjë. Ishte si film pa muzikë. Mungonte një dorë regjie”,-tregoi Rudina.

Rudina ka treguar edhe vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale. Ndoshta shumë prej jush e kanë bërë në det, por për Rudinën ky është vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks.

Rudina-Dembacaj-770x433


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas