Humor

E mahnitshme dhe qesharake: Koha është gjithçka


               Publikuar në : 08:46 - 29/11/17 |
mapo.al

Thonë se një foto flet sa një mijë fjalë.


Sidomos kur fotoja kapet në çastin e duhur.

Ky koleksion të befason dhe të shkrin së qeshuri.

Fotot janë mbledhur nga Diply.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas