ShowBiz

E krahasuan me gomarin e Shrekut, Luana përgjigjet për herë të parë

Luana Vjollca tashmë prej kohësh është vënë në shenjestër të rrjeteve sociale, pasi e krahasojnë me gomarin e Shkrekut. Ama Luana nuk e ka vrarë shumë mendjen për ëto komente.

Ama në foton e fundit këngëtarja dhe moderatorja është shfaqur pa makeup dhe ka marrë shumë komplimenta për pamjen ndërsa një ndjekëse i shkruan: “Na e shpife, si gomari i Shrekut”.

Luana rrallë u kthen përgjigje komenteve negative, por këtë herë nuk ja ka përtuar ndjekëses duke i kthyer përgjigje. “Sa gjynah me vjen kur shoh sa shume mllef e urrejtje hedh nje femer per nje femer. Jemi kaq vend i vogel, kemi nevoje ta duam njera-tjetren!!!! Cdo femer eshte e bukur, edhe ti!”, i replikon Luana.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas