ShowBiz

E krahasuan me gomarin e Shrekut, Luana përgjigjet për herë të parë


               Publikuar në : 14:36 - 18/06/18 |
mapo.al

Luana Vjollca tashmë prej kohësh është vënë në shenjestër të rrjeteve sociale, pasi e krahasojnë me gomarin e Shkrekut. Ama Luana nuk e ka vrarë shumë mendjen për ëto komente.


Ama në foton e fundit këngëtarja dhe moderatorja është shfaqur pa makeup dhe ka marrë shumë komplimenta për pamjen ndërsa një ndjekëse i shkruan: “Na e shpife, si gomari i Shrekut”.

Luana rrallë u kthen përgjigje komenteve negative, por këtë herë nuk ja ka përtuar ndjekëses duke i kthyer përgjigje. “Sa gjynah me vjen kur shoh sa shume mllef e urrejtje hedh nje femer per nje femer. Jemi kaq vend i vogel, kemi nevoje ta duam njera-tjetren!!!! Cdo femer eshte e bukur, edhe ti!”, i replikon Luana.

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas