ShowBiz

E kishte mbajtur të fshehtë, Aleksandër Gjoka thyen heshtjen dhe prezanton familjen

E kush nuk e do zërin dhe këngët e tij të mrekullueshme, të cilat sa herë i dëgjojmë, aq herë na pëlqejnë? Mund të dimë shumë detaje nga jeta e Aleksandër Gjokës, por shumë pak ka tregua për familjen e tij.


Ai është munduar përherë të mbajë në fshehtësi atë pjesë të çmuar të jetës e thuajse nuk ka bërë kurrë publike një foto ku të tregojë krenarinë prindërore.

Por me sa duket, kohët e fundit ka ndryshuar mendim.  Për herë të parë Sandri ka publikuar një foto të të gjithë familjes së tij, bashkëshortes, vajzës e djalit.

Diçitura e fotos është e thjeshtë “Familja ime”.

<
>
34983155_785790081614233_7625274994469109760_n 37907448_227247471310106_6342365806432616448_n 38422956_645122989207019_4379570072897716224_n
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas