ShowBizz

E kishte mbajtur të fshehtë, Aleksandër Gjoka thyen heshtjen dhe prezanton familjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:50 - 17/08/18 |
mapo.al

E kush nuk e do zërin dhe këngët e tij të mrekullueshme, të cilat sa herë i dëgjojmë, aq herë na pëlqejnë? Mund të dimë shumë detaje nga jeta e Aleksandër Gjokës, por shumë pak ka tregua për familjen e tij.


Ai është munduar përherë të mbajë në fshehtësi atë pjesë të çmuar të jetës e thuajse nuk ka bërë kurrë publike një foto ku të tregojë krenarinë prindërore.


Por me sa duket, kohët e fundit ka ndryshuar mendim.  Për herë të parë Sandri ka publikuar një foto të të gjithë familjes së tij, bashkëshortes, vajzës e djalit.


Diçitura e fotos është e thjeshtë “Familja ime”.


<
>
34983155_785790081614233_7625274994469109760_n 37907448_227247471310106_6342365806432616448_n 38422956_645122989207019_4379570072897716224_n


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas